SSS

Menüde “ürünlerimiz“i tıklayın. Açılan sayfada, istediğiniz ürünü inceleyin. Hikayelerini okuyun. Almaya karar verirseniz “sepete ekle” butonunu tıklayın. Sistem sizi yönlendirecek.

Güvenli Iyzico altyapısıyla web sitemizden kredi kartınızla online ödeme yapabilirsiniz.

Alışverişiniz karşılığı E-Fatura hazırlanıyor ve mail adresinize gönderiliyor.

Yurtiçi Kargo firması ile özel fiyat anlaşmamız var. Bütçenizi koruyan ve özel fiyatlarla kargonuz adresinize teslim ediliyor. Türkiye’nin her noktasına gönderim yapılıyor. Kargo ücreti alıcı olarak size aittir. Bu yönde herhangi bir kampanya açıkladığımızda, kampanya kuralları geçerlidir.

Hafta içi/sonu, resmi tatil gibi durumları ve kargo şubelerinin çalışma günlerini göz önüne alarak, paketinizin teslim edilmesi ve şubede beklememesi için 1 ile 3 gün içerisinde kargo yapıyoruz.

Anlaşmalı kargo özel fiyatlarımız sadece Türkiye sınırları için geçerlidir.

(Yurtdışı gönderi ücretleri oldukça yüksektir. Alıcı kargo ücretini ödediğinde gönderim yapılabilir.)

Mister Bitter butik çikolata dükkanı: 1381 Sokak – İtalya Sokak – No.4/D Alsancak, Konak, İzmir – instagram @mister.bitter

Kazdağı Müzesi: Rıhtım Caddesi – No:1 – Güre İskelesi, Edremit, Balıkesir –

instagram @kazdagimuzesi

TaBa Çikolata butik çikolata dükkanı: Teşvikiye Mahallesi – Güzelbahçe Sokak –
No:23/D – Şişli, İstanbul (Amerikan Hastanesi Karşısı) – instagram @tabacikolata

Kahve konusunda uzman Coffee Pacifica’nın İzmir Işıkkent’teki fabrikasında üretiliyor. 1991 yılında Seattle Washington’da faaliyetine başlayan Coffee Pacifica 2004’te İzmir’de üretime başladı. Kurucusu Alper Ulus, dünyanın sayılı kahve gurmeleri arasındadır.

Yalın ama zengin bir proje. Armağan Portakal butik ve özel tasarım ürünler hayal etti. Torlak Çiftliği’ndeki ürünleri ve faaliyetleri zaten butiktir, çocukluğumuzdaki tadlara götüren el emeği ile ürünler yapar. Asıl işi olan zeytinin kadim zamanlara uzanan keçi ve çoban birlikteliği ilham verdi ve Etiyopyalı Çoban Kaldi’nin keçisinin keşfettiği kırmızı meyveli ağaca yani kahveye yöneldi. Dünyanın saygın kahve uzmanlarından ve Coffee Pacifica kurucusu dostları Alper Ulus’a dedi ki “kafamda ufak ama deli bir proje var. Görüşelim mi?” Böyle başladı.

“Kokusu mekanı sarsın. Dilde, yanakta ve damakta homojen tadı olsun. Kadifemsi yutulsun. Yuttuktan sonra gırtlakta dolgun tadı kalsın.” Blend1601 özellikleri nedir? Yüksek rakımda shade grown olarak yetişmiş Arabica çekirdekleri kullanılıyor. Bu özellik, kahveye yetiştiği bölgenin, diğer bitki ve ağaçlardan gelen zengin nefaseti veriyor. Hand picked yani sadece elle toplanan çekirdekler. El emeğinin kahvemizde de üstün özellik olması çok içime siniyor. Paketlerimizdeki check valf dışardan koku, hava vs almasını ve bayatlamasını engelliyor.

İnce dokunuşların, zarafetin, nicelik yerine niteliğin önemli olduğu, butik bir iş Blend1601. İnce zevklerimizi, farkındalıklarımızı, nefaseti, zevki, kişiselliği, yalınlığı tekrar hatırlamamıza neden olan zarif duygudur. Keçinin patika yolunda, yavaş, usul, çiçekli, kokulu, hissederek, etraftaki güzellikleri görerek, çaba göstererek, tırmanarak, ufak adımlarla bir yürüyüştür.

Türk kahvesi, filtre kahve ve çekirdek kahve olarak üç çeşit.

Blende karar verdiğimiz gün 16 Ocak idi. Bir hikayesi olmalıydı. Yalın hikaye bundan daha iyi olamazdı diye düşünüyoruz.

Espresso bazlı kahveleri yapmak için kavrulmuş çekirdek kahvelerimiz kullanılıyor.

Öğütme makineniz varsa filtre kahve demleyebilirsiniz.

Not: Filtre kahve demlemek isterseniz öğütülmüş olan Filtre Kahve çeşidini kullanabilirsiniz.